View Single Post
Staro 05.09.2019., 19:02   #1397
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor rokoko Pregled postova
evo isprobao ja i instant pozalio. osim sto mi je mob bio fluidniji na osmici, jos uvijek imam nerijesen problem. jednu vecer,nakon updatea sam isao narucit preko bolta taxi, gps mi je bio upaljen i kaze app da treba ukljucit lokacijske usluge(iako je gps tad bio upaljen). stavio sam turn on u boltu i nakon tog mi se mobitel skroz zblokirao, poceo se sam restartat i nakon restarta bi nastavio isto, usao je u neki teski loop iz kog nije izlazio. vec sam mislio da sam izgubio sve na mobitelu, medutim nekako sam ga preko power tipke natjerao u aeroplane mode i kad udje u aeroplane opet normalno radi. potom sam sve upalio (ukljucujuci gps) i opet ista stvar. vadio sam sim kartice, mijenjao slotove, jer sam negdje procitao da bi to mogao biti problem, medutim mobitel normalno radi dok god je iskljucen gps. cim ukljucim gps natrag ide isti problem i tako mi stoji mob bez gpsa 2 tjedna. ne da mi ga se jos hard resetat, ali izgleda da cu morat, ili to ili na servis...
ne mora znacit da je to do updatea, ali mob je na osmici najnormalnije radio (pricam o htc u11)
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Baš se updejtao na devetku, zasad radi ok (U11).

sinoc i meni stigao.

Radi odlicno, cak mi evo i wifi proradio

500Mb manje rama u zauzecu u odnosu na prije??



mislio sam da su i camera app updateali, ali ostalo je ko prije. malko manje mi laga cini mi se kod okidanja te se definitivno brze pokrece camera.
Gabre je offline   Reply With Quote