View Single Post
Staro 25.01.2021., 23:21   #569
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Spominjao si da uzimas od quahwe, moze samo info koje kave su im ajmo reci stalna ponuda, jesu li to ovi diamond blendovi (premium rubrika)? Znaci nesto sto imaju u ponudi barem godinu ili duze.

Imas preporuku nekih od gorenavedenih koji imaju stalnu ponudu blendova? Tnx!
Uzimao sam samo jednom od tamo . Al mislim da ću opet

Uzeo sam blue i purple diamond i neku skuplju ethiopiu (ne znam dal je to što sad imaju). Diamond sam uglavnom radio s mlijekom, a ethiopiu čistu. Najčešće u aeropressu, s mokom s nekim kavama ne dobijem meni dobar okus. Diamond mi nisu bile nešto pretjerano zanimljive ali definitnivno bolje od mješavina u trgovinama dok je ethiopia ipak imala puno zanimljiviji okus.

Mislim da diamond je stalno dostupan i trebali bi bit generalno slični jer svi imaju 70% iste i 30% različite vrste kave. No nemoj gledat što je stalna postava, ako je dostupno znači da je friško (bar su moje sve bile pržene dva dana prije po datumu na pakiranju).

Imam osjećaj da nisam probao dovoljno kava da dajem preporuke, a i to je dosta individualno. Dobra stvar je što u webshopu za svaku kavu imaju karakter (čokoladno/voćno), note okusa i opis pa je možda najbolje da si izabereš nešto što misliš da bi ti odgovaralo.
nub je offline   Reply With Quote