Tema: Pro Ping
View Single Post
Staro 23.02.2019., 23:50   #275
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Evo saznao info maloprije u vezi fair use. Samo velim da kolega silver_tip nije nimalo u pravu.
I ja sam saznao da je neki dan zena u Brazilu rodila 8-ke a da nije znala da je trudna, rekla mi treca kuca komsinica ( dok sam joj vracao cucka koji joj je pobjegao )
koja je to cula od babe na placu gdje kupuje jabuke subotom a nekad i utorkom a njoj je to rekla njena srednja unuka koja ima prijateljicu koja studira u Republici Surinam
te je ova za vikend bila u Brazilu turisticki i slomila prst i zavrsila u bolnici i cula kako se neko uzasno dere i pitala setru sta je to ?

Sestra sa losim engleskim rekla da radja sad 5-to no mozda je rekla krivi broj sestra.., mala nije isla prebrojati bebe.

@cic

Ili nesto konkretno napisi ili nemoj kenj.. kenj.. znas sta dobije onaj tko je u pravu ?

Za sada je relavantno ovo:

Citiraj:
podrska.korisnicima@pro-ping.hr
Citiraj:
Moramo se držati toga u tablicama.
Vi kao novi korisnik imate pravo na probni rok od 14 dana, možete si kroz taj period pratiti dnevnu potrošnju podataka i na temelju toga odlučiti da li Vas naša usluga zadovoljava ili ne.

Srdačan pozdrav

Podrška korisnicima
Znaci ako imas neku informaciju sluzbenu koja pobija ovu sluzbenu informaciju jer je ista od 16.11.2018 pa ostavlajm mogucnost da se
nesto interno promjenilo, onda je podjeli ili prestani siriti dezinformacije i navlaciti ljude krivim i neistinitim informiranjem.
Znaci objava informacije, ime i prezime ili nadlezni odjel, datum i link gdje se ista moze prije sklapanja ugovora procitati, sve ostalo je rekla - kazala i ono fore... znam ja ali eto reci cu vam na PM .... mislim...








__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 24.02.2019. u 00:03.
silver_tip je offline   Reply With Quote