View Single Post
Staro 27.01.2009., 21:05   #547
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Daj molim vas o cemu mi to pricamo? Pa taj golf je auto za priglupu raju. Pa vise imas luksuza kad sjedis u tramvaju nego u njemu. Pa meni bi bilo ispod casti da dam 100 i kusur tisuca kuna za auto u kojem me kicma boli do centra i nazad. To nema ZRNU luksuza u sebi. A niti je sto kvalitetniji od ostale garde. O ljepoti da ne pricamo. Tu nema dizajna. Pa ja bi bolje dizajnirao auto. Astra ista stvar. Octavia je sta? Golf tri sa velkim gepekom. Pa to su auti za raju koja misli da su kupili neznas sta zato sto je 'nemacko. To je sindrom razmisljanja ljudi iz banove jaruge koji su cijeli zivot okruzeni traktrima i nisu krivi sto neznaju za bolje.

nakon tog svabe za raju (golf, opel, octavia, whatever) sjedni u BILO koji drugi auto, talijanski, francuski, korejski i usao si u nesto 5x bolje. Mislim kvragu i sve ako ti je mazda 323 iz 90 udobnija od 5 ice iz 2008.

I nije to samo u ''golf'' klasi tako.

Pa kupiti passata uz accorda, c5 i jos miljardu konkurenata isto moras biti panjina.

EOD. Lock teme i gotovo. Nema se sto tu vise napisati.

EDIT: Kakvu to limariju puga za 10 godina spominjes thedream. Auto ima 12 godina garanciju danas SVAKI na karoseriju. Pocinacno i prije ces ti umrjet od starosti nego novi auto zahrđati. Nema toga vise.
Fleks je offline