View Single Post
Staro 20.07.2020., 23:47   #3355
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,254
Citiraj:
Autor horihoro Pregled postova
Kinesko smece igracka plastična naspram Iskre P56
Kolega horihoro, držite se vi speedtesta. To vam bolje ide

https://poynting.tech/ -> firma porijeklom iz Afrike koliko vidim, ima pogon u Kini i Africi. Ako odvojis 5 sekundi vremena vidjet ces da rade antene za druge primjene (osim mobilnih mreza).

Naglasio sam ga je skupa ko zlato jer jest, 150e je prosjecna cijena. Ali to je neki njihov proprietary dizajn buduci pokriva 900-2600mhz i nije 2 ploče bakra ko kineska lte antena za 5usd s aliexpressa. Da, u usporedbi s iskrama je skuplja. Dal je bolja ne znam jer nisam imao iskre u ruci. Na papiru daje 9DB i kazem laksa je montaza jer dovoljan je L od satelitske, 25x25cm je ako se ne varam hvala doviđenja. Ja sam dobio tih 9DB s njom. Pomogla mi je jer iako sam razmišljao o iskrama, nisam imao dovoljno velik L nosac za razdvojit iskre plus nisam imo namjeru ic na krov nego iskoristiti lođu.

U prednosti sam jer nisam platio punu cijenu buduci je antena kupljena od kolege Prezime koji se rješavo opreme jer je sretnik prešao na optiku.



PS: Ako korona ne zahebe, krajem tjedna ću dobit ruter, pa mogu staviti mjerenja bez i sa antenom - signal i brzine.
johnsmith je offline   Reply With Quote