View Single Post
Staro 26.09.2016., 13:33   #63
skfrik
Premium
Moj komp
 
skfrik's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Sisak
Postovi: 106
Citiraj:
Autor Green_FanBoy Pregled postova
Da, i meni se čini. Dok počne štekati ultra, stavim teksture na high, razlika se i onak ne vidi.

Baš sam gledao video za Forza horizon 3 i razlika između ultra i low je jedino vidljiva na autu, grlje/šikarje je gotovo identično (gledal 1080p na youtubu), možda se loše vidjelo pa griješim. Onda unaprijed isprika.

Isto piše i za Mirrors Edge catalyst, da 3gb vrti dobro na ultra, a na hyper štuca. Razlika između ultry i hyper nezamjetna, tako barem reviewer kaže.

Po meni kome nije problem dati 500kn+ i/ili hoće grafu imati duže od 2 godine, nek uzme 6gb.
Inaće mislim da s 3gb nebreš fulati.

+mislim da će se nvidia skulirati s driverima kaj se tiće vulkan/dx12 performansi, tak da samo mogu rasti, padati sigurno ne, nebi si to dozvolili s trenutnom generacijom kartica

@brko: A ono li-la, ušpara se negdje drugde..Za duševni mir se slažem, ali opet i ovo kaj sam napisal drži vodu. Imam vremena do četvrtka s odlukom. Proučiti ću još testove, komentare i td. pa si razmisliti. Mogu uzeti 6gb ili u Minkenu za vikend dres od Lewe (recimo da je to tih 500 kn +/-)
Mene te hyper i ultra very high ne pate uopće, može i high bez AA, shadowsa i ostalih stvari koje uopće ne vidim
skfrik je offline