View Single Post
Staro 14.02.2013., 17:33   #7
karabaja
The Zappa
 
karabaja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 592
Citiraj:
Autor Kristijan1 Pregled postova
Koji procesor imaš u kompu i što uopče misliš raditi s njim osim pokretati win 7 ?!
Intel Pentium 4 630 (Prescott-2M), 3000 MHz

Recimo na jačem novom stroju (Intel i5, 8 GB RAMa-a) istodobno mi je otvoren Photoshop, Corel, Indesign, play lista na Jubitou, TheBat, 40tude, Office, ponekad video player...

Na starom mi fali RAM-a za ugodan rad u PS-u s imalo većim rezolucijama... Proc ima sasvim dovoljno maha.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jesi vidio na MemoryC sajtu?

evo ti LINK. Te bi te koštale 300kn sa poštarinom, i znaš da su nove. A ako i riknu, sa njima se RMA odvija bez greške. Ja sam kupovao od njih nekoliko puta i 2 puta imao RMA. prošlo bez greške. A na lageru imaju još dosta komada.

a 2x2GB kit za 300kn... a čuj, kingston ti daje tvorničku Lifetime garanciju. Pitaj tog prodavača da neka provjeri sa Kingstonom o eventualnom RMA. Al opet, ako ti i rikne, pitanje je hoćeš li dobiti DDR-400. Ja sam reklamirao 2x2GB 1066 HyperX, a oni su mi preko MSAN-a poslali DDR3-1600 HyperX 2x2GB uz ispriku kako DDR2 memorije više nemaju.
Budem. Nekako najviše naginjem tom novom 2x2GB Kingstonu za 300 kuna. Prodavatelj mi je poslao fotografije i nalazi se u plastičnoj kutiji zapečačenoj originalnom naljepnicom na kojoj se ne vide tragovi da je otvarana.

P.S. Nisam znao za liftime garanciju. Svakako ću pitati.

Zadnje izmijenjeno od: karabaja. 14.02.2013. u 17:40.
karabaja je offline   Reply With Quote