Tema: Automobili
View Single Post
Staro 13.06.2019., 19:30   #44867
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Ekipa, imam pitanje pa ako mi netko može dati savjet. Kakva je situacija sa radovima na rotoru? U pon moram ići ujutro na kaptol u hotel Academia pa me zanima koja ruta je najbolja za skinuti se sa autoceste iz smjera RI? Ujedno i kakav savjet oko parkinga u okolici jer kod hotela neće biti mjesta?
Pokušao sam iscrtati rutu na google maps, ali je retardiran i ne dopušta prolaz po Draškovićevoj ravno uz bolnicu i lijevo kod Importanne galerije na Vlašku...nego vodi okolo...

Uglavnom...

Ideš na rotor, prije te improvizirane petlje se držiš krajnje lijevo jer se sve sužava u jednu traku.
Tamo izlaziš u desnu traku i nje se držiš (oznaka za aerodrom), pa ispadaš van na av. Dubrovnik. Ideš do Avenue Malla/INA zgrade i onda skrećeš lijevo i pored Bundeka prelaziš most.
Držiš se desne trake i kod Lisinskog skrećeš lijevo na Vukovarsku, pa odmah na idućem semaforu desno na Miramarsku. Taj dio je ok na gmaps.

Skrećeš desno prema Esplanadi/glavnom kolodvoru, na drugom semaforu lijevo u Gajevu, pa desno na zeleni val i onda lijevo na Draškovićevu... Ideš ravno sve dok smiješ ravno, pa skrećeš desno u Đorđićevu, lijevo u Smičiklasovu, i na kraju, kod importanne galerije ideš lijevo na Vlašku. Pratiš tramvaj po desnoj traci i ideš desno prema Ribnjaku. Prva garaža je tu s lijeva (Langov trg), pa ako ima mjesta, preporučam da odmah riješiš parking, jer se gore stvari kompliciraju, pogotovo ako si kratak s vremenom.

Po ribnjaku ideš uzbrdo do semafora gdje možeš lijevo na Degenovu, uzbrdo do kraja i onda desno na Novu ves. Tam ti je Kaptol centar garaža.

Ako nekim slučajem nema ni u jednoj garaži parkinga, spustiš se lijevo u iduću ulicu i opet lijevo na Tkalču, pa drži fige da Academia ima slobodnih mjesta za parking. Ako nema...jebiga.
Ostaje ti Petrinjska ili Paromlin i hodanje
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote