View Single Post
Staro 25.04.2017., 11:45   #38
ivo_k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: .hr, .com
Postovi: 448
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
@ivo
Kako bi bilo da naučiš koristiti Multiquote funkciju? FYI, to ti je ona ikonica desno od ikone Quote na dnu posta.
zato sto odgovaram na nekoliko postova pa je ovako preglednije.
mislim, zasto ti ne koristis obicnu quote funkciju?

Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Pazi Cisco ima Prime infrastructure koji nesto kosta. Što vise uredjaja placas Merakiju vise ti se isplati imati inhouse centralni management. Ako imas dva uređaja više te dođe prime nego licenca Merakiju. To je kalkulacija.

Meraki je odlicna, odlicna platforma. Ali ocekivao bi ako platim punu cijenu uređaja da ako nemam više licence da mi barem lokalno bez centralnog managementa radi, ali ne on je mrtav. Da sam uređaj platio po nižoj discount cijeni prihvatio bi da moram plaćati subscription ali i jedno i drugo za veci broj uređaja nije mi primamljivo.

Sve u svemu Meraki ima smisla ali po meni pricing im tesko ne drzi vodu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
upravo suprotno, sto vise uredjaja imas, to ti se povecava kompleksnost i zahtjevi za administracijom znacajno rastu, pa ti je automatizacija jos bitnija.

raditi in-house management zahtjeva cijelu posebnu skalameriju servera, troskova setupa i odrzavanja. a i licenca nije bas jeftina

meraki je zapravo povoljan kad sve uzmes u obzir. no naravno, ako usporedjujes cisco s dlink, netgear, tplink isl. onda je to drugi svijet

Zadnje izmijenjeno od: tor. 28.04.2017. u 14:45.
ivo_k je offline   Reply With Quote