View Single Post
Staro 12.10.2019., 20:35   #49
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Apsolutno nebitni argumenti i totalno nevazna materija. Koga briga za modulaciju, sirinu i snagu ?? I da, istrazeno je sve pa shodno tome imamo nesto sto se zove SAR.

To sto je "covjekov SAR" veceg praga nego pcela a davno je SAR kao jedinica dokazana i koristi se te ako mi mozemo
podnjeti vecu apsorpciju EM zracenja to ne znaci da ista nije stetna. U slucaju 5G mreza, odasiljaci ce biti gusce rasporedjeni
i bez obzira na mozda manju snagu, covjek ce biti izlozen vecom broju EM polja a samim time i biti izlozen vecem SAR-u ! E to je ono sto u 5G nije ispitano... i sto je problematicno.

Nitko normalan nije protiv napretka covjecanstva ali pod koju cijenu ? Hocemo mi za zivota tu cijenu platiti ili nasa djeca/unuci je ono sto nije ispitano... a zasto nije i u cemu je problem ? Pa profit...

Jedne godine svinjska mast i slanina su stetni za ljudski organizam, pokazala istrazivanja.., druge godine su svinjska mast i slanina
odlicni za ljudski organizam jer su prirodan izvor masnoca, pokazala istrazivanja... pa jel citas kakvu tiskovinu tj. pratis portale, googlaj
pa ces vidjeti samo na ovom slucaju nebuloze i "neovisna istrazivanja" a tako je i sa 5G. Realno tehnologija se uvodi a bez ikakvih detaljnih i
potvrdjenih istrazivanja jer 4G je "proletio" jednostavno bez neke ozbiljnije i vremenski temeljitije analize. Ostaje nam SAR pa cemo vidjeti koje su nam granice kod istoga...

Svi ce se sloziti da je radioaktivnost smrtonosna jer su culi, vidjeli mrtve i zar sad zbilja treba cekati da netko dokazano opandrke usljed izlaganju EM polja 5G mreze, da bi vjerovali ? ...
Pod cijenu života, tak jasno, druge opcije nema ili možda ima..
Mislim da nitko nije protiv tehnologija, al da, pod koju cijenu, cijenu ionak mi plaćamo, račun se radi nakon obračuna


Evo još malo o 5g, neki će protumačit kao stvarnost, neki kao teorije zavjere.
https://www.youtube.com/watch?v=TH7mWUepUAA
zvonac je offline