View Single Post
Staro 19.01.2017., 10:40   #4263
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ovisi o brodu i buildu koji zelis. Ja cu pokusa zadrzat postojeci build gdje mogu. Sad su opet zajebali skilove kad fighter skill sta je davao 2 aviona radi samo 60 sec.

Neznam ni ja kako specat brodove a da ne zajebem stvar na prvu. Jer koliko je god ekipa cvilila na PTu, sad ce pocet vatra na forumu kad ostali vide koje se sranje napravilo.

Demolition expert se sad ne isplati, 3 boda za 2% fire shanse. Imao sam i prije 23% fire shanse sa Zao, i na 100 shelova sta su pogodili imao sam 2-3 vatre jedva, nekad ni to. A ne da svaki shell ima 23% shanse, atago sad ima 17%, Zao 19% (default) fire shanse, radije superintendent za treci skill i stedit bodove za RPF.

Cruiser:
1. Priority Target i/ili Incoming fire - 2 boda
2. Expert Marksmen - 2boda
3. Superintendent - 3 boda
4. Conc expert + RPF/Inertia Fuse (dvojba)

Ako se ide na Inertia fuse, onda ne ic na RPF nego na Demo expert, iako mislim da je RPF toliko OP da je potrebniji. Early game da znas jel tko ide na taj cap, late game da znas gdje se nalazi DD koji vreba medju otocima. Neznam vise ni sam.

I sad neka netko kaze da ovo nije sranje:



Bez IFHE, sve dinga od DMa belt armora, samo superstructure prima dmga. Sa IFHE, Gaede, t6 DD busi DMa po beltu iz svih kuteva....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 19.01.2017. u 11:21.
BladeRy je offline   Reply With Quote