View Single Post
Staro 03.12.2012., 21:54   #415
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor galop Pregled postova
Uh, kako je nezgodno sa tim driverima. Pokušavao sam na tri računara, win7 i XP, ali ne ide. Možda ima neka caka,nemam sad mogućnost da provjerim ali uglavnom na kraju izađe poruka da nije ispravan port, koji sam prethodno upisao u ini file, a dobio ga preko USBDeview. Pokušavaću i nadalje pa se javim ako upsijem. U svakom slučaju hvala za instrukcije. Pozdrav.
Probaj ovako.... prvo pokreni flashanje i kad krene odbrojavanje, tek onda spoji USB s mobom. Osim toga ako ti je COM port vec spomenut u INIju od toola, nemoj ga stavljati na prvo mjesto. Naci ce ga i bez toga. Samo budi siguran da se radi o COM portu od PreLoadera, ima jos jedan slican, taj je DA, ali tebi treba PreLoader port. Najsigurniji si na XPu, tako da njega preporucam za ovakva petljanja sa mobom. Inace, tool mi slici na slicne toolove iz kineskih manufaktura, gdje doslovno ubodu po 20, 30 mobova i rucno flashaju.


p.s. A tocno sam znao da ce ekipa imati problema sa flashanjem, nisu to bogzna kako bajno izveli za obicnog korisnika....

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 03.12.2012. u 22:06.
alcem je offline   Reply With Quote