View Single Post
Staro 03.12.2012., 19:51   #412
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor galop Pregled postova
Pozdrav i od mene. prijavio sam se na ovaj forum jer se jedino ovdje mogu dobiti informacije o Presitigio multiphone. Ja imam Multiphone 4300. Radi uglavnom u redu. Međutim, nikako nisam uspio napraviti update firmwarea na verziju 1.0.7 ili 1.0.8 od 02.11. ! Pošto je tek nakon toga moguć update preko sdcard. Uglavnom su problemi sa njihovom verzijom SP Flash Tool-a.Također neće da mi uradi ni OTA. Moja verzija firmwarea je PAP4300DUO.20120914.v.1.0.07. Telefon je rootan , mozda zbog toga ne radi OTA? Ne mogu ga unrootati, jer onaj exploit ne radi kako treba. Ima li kakvo rješenje za mene?
Nije do roota nego ne postoji update sa tvoje verzije na 1.0.08 tako da ti je jedina opcija onaj njihov tool. Unrootas jednostavno tako sto pokrenes SuperSU i tamo imas opciju za unroot koja radi kako treba. Mislim da nisi dobro instalirao (ako si uopce instalirao) Mediatek USB VCOM drivere. Tek kad to dobro instaliras i dobro procitas upute za flasanje njihovim toolom onda ce ti njihov onaj MultiPort tool proraditi.
alcem je offline   Reply With Quote