View Single Post
Staro 30.04.2016., 10:35   #15
Asus30
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: x
Postovi: 134
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Sudeci po datumu koji su izabrali za premijeru, mislim da komotno mozemo zakljuciti da je novi BF postavljen u WW2 eru.

EDIT : Evo i sluzbeno.

http://www.battlefield.com/event
world war 2 tematika? njemačka i američka strana,potpisujem
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Kladio bih se da ce bit sa robotikom i predator forama kao cod bo 3.
dobro je,neće bit
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
dabog da bio ww2, već sam ga se zaželio, nebih imao ništa protiv da remasteriraju i legendarni MoH Allied Assault, u frostbiteu bi bio brutala valjda

samo se nadam da neće bit neko smeće futurističko sa milijardu perkova i njubtubova
valjda neće bit milijarda perkova i svega ostalog,da naprave normalnu igru(ne za djecu i konzolaše)
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Jebeš WW2, eno ti Vietnam pa kako je završilo, nikog to ne zanima...

(mene, npr.)
nije istina

Citiraj:
Autor vahha Pregled postova
Po običaju se može očekivat eye candy grafika + bzvz gameplay.
Po raznoraznim sajtovima nekako svi najviše spominju ww1, što je pozitivna promjena.
može i to ww1 tematika,gameplay je najbolji od svih pucačina i najprecizniji ako gledamo mp a i sp vjerojatno,sve ostale pucačine kaskaju za bf4
od novijeg šta sam probao neki stalker i wolfenstein i to nije to,vidi se veliki utjecaj konzola,kretanje i sve ostalo jednostavno nevalja,odmah unistall
Citiraj:
Autor iNoob Pregled postova
Šta mislite kako bi bilo da bude nešto kao Far Cry: Primal? Umjesto tenkova i helikoptera, jahanje na T-Rex i Pterosaurima, takav settings je prilično popularan u zadnje vrijeme. Tu se još Battlefield ni COD nisu okušali.
nikako,netreba puno novog izmišljat u battlefield osim novih mapa i ajmo reći bolje grafike,conquest i to je to,netreba milijun vozila,pušaka itd.

Citiraj:
Autor Glavas_ZG Pregled postova
I nek ovaj puta ne bude problema sa netcodeom ko inace
nije nikad ni bio loš u bilo kojem nastavku,imam 4mbit vezu i nije bilo problema kad je čista
Asus30 je offline   Reply With Quote