View Single Post
Staro 09.10.2018., 13:12   #101
vinko1
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
rasklimani volan na m365

Citiraj:
Autor nvn Pregled postova
puno hvala, jedan stariji kolega je kupio xiaomija i već nakon par tjedana se rasklimao taj dio na volanu
je rasklimao se već nakon tjedan dana no to je 100 % riješeno umetkom koji sam nabavio preko e baya ( ispričavam se kolegi koji je tražio link ali nisam bio u mogućnosti poslati jer u vikendici nemam signala), u međuvremenu moj m365 prevalio je već 200 km i nemam nikakovih problema , čista uživancija.
Posjetio sam Maksimirsku 17 i preljubazni Tomica napunio je gume sa mlijekom i osječam se sigurnije u vožnji,također, razgovarao sam sa mladim gospodinom koji prodaje Xiaomi romobile kojega je Gilbert spomenuo, on je prepun iskustva i ljubazno daje savjete i upute o svemu što ga upitate , dva puta sam " štelao" kočnice redovno kontroliram tlak u gumama i povremeno zategnem ona četiri šarafa na gornjem djelu volana, jednom sam vozio i po kiši i sve je bili ok.
Romobil je brz i ubrzanje je odlično, tempomat je super, samo kad bi me još malo jače i više "potegao" uzbrdo ali ne smijem to previše zamjeriti jer ja sam oko 110 kg težak i nije mu baš lako samnom
vinko1 je offline   Reply With Quote