Tema: Automobili
View Single Post
Staro 05.08.2023., 21:25   #68367
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,394
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Dok su ljudi imali razuma tržili su i kupovali aute koje su dobrim dijelom znali i mogli sami servisirati. Danas je bitno da ima što veći ekran i da je sve elektronski, inače ne valja. Meni osobno najbolji auto kojem spuštam prozor na žgance, nema bolji osim naravno službeni, taj može biti bilo kakav

Nazalost su i klasicni automobili postali kopliciraniji i kvarljivi. Eto gledam benzince 2013 na dalje ...VW grupacija odma otpada radi TSI motora, vecina proizvodaca imala slicne probleme (prosirivanje lanca + potrosnja ulja)...kupiti dobar rabljeni je teze nego nekad (osim ak naletis na odrzavan primjerak na kojem je SVE napravljeno kad se trebalo napravit). Od Opela svi kazu bjezi (Insignia mi se dopala recimo). Hebiga zivimo u cudnim vremenima. Probleme sa benzincima i direktnim ubrizgavanjem nakon mnogo km mislim da ne trebam spominjat. Ko da se autoindistrija zeli pogurat kupnju novih automobila bi neki rekli. Ili je posljedica zaposljavanja podobnih radi ispunjenja nekih blesavih kvota....
A kaj se ekipe tu tice - pa kolko vidimo najglasniji su najcesce oni koji su u krivu Ljudi aj shvatite da svijet nije crno-bijeli, sve ima prednosti i mane i nema savrsenog auta ni pogona koje ce svima odgovarat. Al pravit se mutav na cinjenice jer povreduju nekakav savrsen dojam koji je netko stekao o nekom brandu - je totalni bullshit. I dok se jos odredeni pocnu verbalno prijetiti nekome ko je ajmo reci jedan od starosjedioca na forumu + uvijek sve sto kaze i tvrdi podkrijepi nepobitnim i istinitim cinjenicama...nemam rijeci. Odkad je Corona prosla ko da su se ljudi okrenuli u glavi.
tomek@vz je offline   Reply With Quote