View Single Post
Staro 02.12.2019., 18:54   #1846
Black mustang
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Nisam cekao 50 minuta, procitaj ponovo .. i uzmi u obzir kontekst zašto sam to rekao.
..i rekao sam da slobodno izaberes novi intel ako te muci post time koji je koju sekundu duzi nego kod intela.. legit izbor

Parafraziranje i frustracije su u tvom opisu "nas" koji smo ti samo skrenuli pažnju da je post time nešto generalno nebitno, i po deseti put se spominje u ovoj temi (47. Str) znači ništa novo, a ti jos nisi objasnio zašto je to toliko bitno. Sam priznas da si uletio i da samo pitas, pa onda poštuj i odgovore i savjete pa i one koji ti se "ne sviđaju" ..i na kraju naravno kupi što želiš omfg.

Sta jos da ti kažem? Imao sam i intele i amde i sve generacije ryzena i racunalo radi kao i svako do sada. Sto noviji to brzi, imas benchmarke i gledaj. Sve radi uredno, stabilno, windowse nisam vec godinama reinstalirao a mjenjao sam nekoliko platformi (mbo/cpu/ram) pa čak i sistemskih diskova. Ako zelis pukni najnoviji bios i drivere i uzivaj.
Ulovio si se tog post timea kao da smo svi u krivu što nam je to nebitno. Pa nam sada objašnjavas da smo "7" sekundi zivota izgubili prilikom svakog boota/reboota..



Da se razumijemo, ovaj sarkastični post s moje strane je samo pokušaj odgovora u tvom stilu, vjerujem da ćeš pronaći sličnost
Covjece..drvo

Ispricavam se...hvala na korisnim savjetima i odgovorima.
Black mustang je offline   Reply With Quote