View Single Post
Staro 18.10.2011., 21:45   #18
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
mene najvise kod ovoga bode
nema struje ili krepa router = nema telefona
Također spomenuo taj slučaj i dobio odgovor: "Nažalost da". Ostaje ti ga samo spojiti na UPS.

Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
i sta da covijek onda radi?
meni je recimo ugovor istekao a produzenjem nista nedobivam, bar mi je zadnji put "terenski tehnicar" tako rekao
Zovi službu za korisnike i pitaj što je trenutno u ponudi. Meni je krajem godine istekao ugovor, nisu me ni obavijestili o tome. Išao sam zvati mjesec dana kasnije jer mi se učinilo da bi mogao isteći i pitao ih što je u ponudi za produženje i bio je eksterni HDD.

Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
a sta tek ljudima koji ni ne koriste net/maxtv vec samo obicna telefonija
da im krepa router od takvih sr... tcomovci im sigurno nece htjet besplatno novi uredjaj dati
Prijaviš kvar i stiže ti tehničar s novim u roku odmah. (Mene su čak zvali 15 minuta nakon prijave kvara i pitali kad bi mogli doći da netko sigurno bude doma).

Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
sto mi je jos veca komedija ili morbidnost bolje receno
na tim papirima sto ih salju postom pise da kad korisnik sve to prikopca na novi nacin
neka nazove njihovu SZK na onaj 0800
a kak ces nazvati ako ti je tel linija iskopcana dok ju neaktiviras preko telefona LOL
i meni lik danas... "pa jel imate mobitel ?"

SUPER !
da mi je znati kak ce to iskombinirati sa svim starkeljama u HR koji nemaju veze s vezom kako to sve nastelati
Ne znam jel to nova politika, ali došla je mi tehničarka doma, izmjerila signal, stavila taj router, spojila sve, opet izmjerila signal i nakon što je sve bilo u redu, zbogom. U već više od 5 godina koliko imam ADSL, ovo je prvi put da je netko od T-coma bio u kući. Da kucnem u drvo, T-com radi savršeno (a ni nemam alternative)
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote