View Single Post
Staro 06.02.2018., 17:42   #7
Deamon101
Premium
Moj komp
 
Deamon101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 507
Ma i dalje ne kužim kako se može forsirati postupak sa Microsoft deployment tool-om koji traje najmanje 30+ minuta(na brzim strojevima), dok Acronis traje upola manje. Pa čovječe ovaj deployment praktički instalira svako računalo od početka da ne spominjemo 10 000 opcija koje valjda moraš ispuniti, i to za svaki model računala posebno. Mi imamo 30+ raznih varijanti i modela...

Ako je negdje i bio problem sa aktivacijom nakon boot-a, nakon upisivanja ključa nikad nije odbio se aktivirati te takav i dan danas radi.
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Uz starije verzije Acronisa počeo sam koristiti i 2016 verziju, a tu piše da Acronis podržava. Da pitaš Microsoft rekli bi da ne. Da pitaš nekog tko se time bavi rekao bi da ne može predvidjeti ponašanje više tisuća računala zgaženih na ovaj način.

Navodno je onda problem i sa SCCM? https://www.microsoft.com/en-us/clou...ration-manager

Problem sa updateovima koji ne kuže koji je produkt na kojem računalu?Pa zaboga zar ne piše negdje koji su windowsi gore?

Ako može kratko objašnjenje u razlici između Acronis snap and deploy i običnog Acronisa i vrijedi li to nabaviti?

Imao sam i negdje softver za kreiranje unique id ili preslikavanje pravog ne sjećam se..moram potražit.

Uglavnom jadam se jer će mi zakomplicirati život, ali što ćeš može slobodno lock jer tolko je jadno da nije ni zanimljivo

Zadnje izmijenjeno od: Deamon101. 06.02.2018. u 18:22.
Deamon101 je offline   Reply With Quote