View Single Post
Staro 18.08.2010., 13:37   #81
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ali ti si meni fascinantan . uvjeren si da je to bas zbog toga, ja ne kazem da niti jest niti nije, ali ti si brate uvjeren u PM........... ja da radim u WDu dao bi ti neku nagradu, cisto jer toliko kategoricki i zustro branis nesto sto apsolutno po svoj zivoj i nezivoj logici moze i ne mora stajati. stvarno ti se divim, mogao bi u politici itekako uspjeti. vjeruj mi ovo je kompliment, iako iznimno mrzim ovakva stajalista, istodobno im se i divim.

plus, nisi odgovorio za rame, konkretno CRUCIAL Rendition koji ima 60 mjeseci garancije. a stvarno je rijec o ramu koji stoji i radi, na opustenijim latencijama i itekako nizim OC potencijalom od prosjeka/boljeg rama - apsolutno nista posebno na ovom ramu nije osim da radi . imas naravno i ostale firme koje daju 36 mjeseci garancije, mislis da ce Rendition iz nekog razloga zivjeti duze?

cilj jest svima proizvodaca, bilo to ves masine/tokarski stojevi/rovokopaci/hard diskovi - da naprave sto veci broj komada uz sto manje ulaganje uz sto duzi radni vijek trajanja. ja ponavljam - to sto WD daje na Black seriju 60 mjeseci moze biti ali i ne mora biti da je unutra nesto posebno sto osigurava duzi radni vijek od green ili blue serije. ili se i dalje vrtimo u krug? Black serija je po meni "vrh" komerijalne ponude WD-a, kosta najvise, grije se najvise, najbolje perfomanse ima, stavljena je i najduza garancija. garancija sa cijenom nema prevelikog smisla, i opet kazem - dok nema nekih konkretnih brojeva reklamiranih hardova sve tri serije WD-a, prdimo u prazno.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote