View Single Post
Staro 18.08.2010., 08:20   #78
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Garancija po meni ne znači da je kvalitetan proizvod. Samo što će dogoditi poslije isteka garancije? Bit će veselja .
sto ce se dogoditi? moze raditi jos X godina, moze krepati - u svakom slucaju je to (nazalost) danas potrosna roba koja nije niti napravljena da opsluzuje generacije ljudi. ne tice se samo ITa, A/V svijet vise-manje jednako, bijela tehnika, automobili........... da mi je znati samo kako ce jedan zanussi trndati kao obodin recimo, ili staro gorenje.

Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
A koliko vidim Seagate u sva zvona već odavno nudi 5 godina garancije. Na ovom forumu vidim da spominjaju trojicu ( WD, Samsunga i Hitachi ) a Seagate lagano u zaborav.
ja ga namjerno ne spominjem jer: 1) nedavna avntura sa smrdanim serijama, 2) nisu nista posebno bolji/losiji da bi imali moju preporuku naspram ostatka ponude, 3) nisu nista jeftiniji od konkurencije. da li zasluzuju uopce da ih se preporucuje?


Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Ionako, garancija po meni ne znači da je pokazatelj kvalitete osim što možeš biti sretan da možeš reklamirati.
tocno, i ovo sam napisao jos prije u ovoj temi. ali da je to automatski znak izdzljivosti, plus "oni strucnjaci i statisticari su donijeli odluku produziti garanciju na 5 godina jer su kvalitetnije i dugotrajnije komponente", mah. crkne unutar roka - heppy. crkne nakon roka - mater mu, ali je barem izdrzao cijelu garanciju. ne krepava nikako tebi/meni - dobar komad hardvera tebi/meni.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote