View Single Post
Staro 30.01.2017., 22:35   #291
alen4430
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
MESC-užas

Pozdrav ekipa, relativno sam nov na ovom forumu, pa se nadam da ćete mi moći pomoći sa problemom. Naime, kupio sam u jednoj zagrebačkoj trgovini uredno Huawei P9 Lite krajem 9.mjeseca 2016.godine. Normalno sam ga koristio sve dok mi prije otprilike mjesec dana ekran nije počeo treperiti i pokazivati nekakvu čudnu liniju na donjem dijelu ekrana. Ne znam kako se to dogodilo, ali kako sam imao originalni račun i jamstveni list, uređaj sam odnio u MESC. Otprilike sam znao što da očekujem, ali ovo što sam doživio je stvarno strašno bilo. Naime, uređaj sam odnio 2.1. 2017. sa opisom problema da mi punjač cvili i da uređaj ima te linije na donjem dijelu ekrana. Serviser završio posao 9.1 uz opis: "Uređaj testiran SIM karticom", problem nije uočen, uređaj radi sukladno tehničkim specifikacijama. Htio bih još napomenuti da sam prilikom predaje uređaja ostavio originalni račun u servisu, a račun nisam dobio prilikom podizanja uređaja (rekli su da se izgubio i da nije kod njih). S obzirom da uređaj ne mogu predati na servis bez originalnog računa, a njima sam taj račun predao, oni su ga jednostavno, po mojem mišljenju, izgubili Nedugo nakon toga mi je opet ekran počeo treperiti, i punjač je i dalje cvilio, ali ništa opet od problema nisu otklonili (uz isti opis i isto testiranje). Navedeni problem sam proslijedio Huawei Hrvatska, i oni su rekli da su od servisa dobili informaciju da je uređaj neovlašteno otvaran, što naravno nije istina..Mislim, tko bi otvarao uređaj dok je još u jamstvu, a i smatram da ako je uređaj već 2 puta bio na servisu, to već znači da je bio otvaran, samo ne sa moje strane..Možete li mi pomoći, kakva su moje mogućnosti kao kupca? Prijava inspektoratu ili nešto slično? Također bih htio napomenuti da su mi svi ovi problemi došli u roku 6 mjeseci od korištenja uređaja, pa bih zapravo ja trebao dobiti novi uređaj, ako se ne varam Unaprijed hvala svima na savjetima
alen4430 je offline   Reply With Quote