View Single Post
Staro 30.04.2021., 08:45   #3029
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Haha, hvala, sad si ga ubio u pojam, bio je baš sretan što je jači od mene (3600 sam uzeo od njega)
Poslao mi je i on sliku bio: https://imgur.com/vHOw3Bz. Kaže da je stavio nove windowse pa resetirao BIOS, ali da će testirati opet sutra kad sve namjesti. Ima 360 AIO, temp nisu problem.

Ja sam testirao PBO i AutoOC, dizao u BIOS-u i u Ryzen Masteru (Aorus Elite ima dosta PBO postavki), i dobio 4,3GHz all core u stress testu. Temp su bile dobre, ali Mugen se nešto uspuhao, pa sam vratio na default. To je za kad uspijem zamijeniti grafičku za nešto jače
Haha, nije mi bilo u cilju napravit kuma ljubomornim al mislim da ce se morati potruditi malo vise da taj 5800x prodise punim plucima
4.3Ghz je normalan all core boost za 3600 AFAIK, tako da to je to. Ja sam nekako uspio svoga natjerati na 4.7Ghz all core i 4.85Ghz single core, al cujem po internetima da se moze i vise iscjedit ako imas dobar primjerak . No zasad mi je to sasvim dovoljno, sad sam u fazi testiranja rama... Anyway, dobar upgrade si napravio, vremenom ce to biti sve izrazenije... Điđibajt radi dobre biose generalno, ruzne ali funkcionalne i dobro organizirane. Tu nece biti problema...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote