View Single Post
Staro 17.10.2018., 10:55   #2226
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
P9 lite zbog baterije?

Imam službeni P9 lite, baterija drži 2, 3 dana bez jebemti. Jest da nemam nikakve aplikacije koje se koriste privatno.

Ima kolega P20, puni ga svaki dan. Nije kompletno prazan navečer, ali da bi ga mogao drugi dan koristiti cijeli dan, mora ga puniti. Tako da je to svakako "1 day phone".
A šta da ti kažem izgleda da je od primjera do primjera velika razlika. Mislim da je ključna stvar i ta što nemaš aplikacije koje se koriste privatno. Sestrin dečko isto ima P9 Lite pa mu nešto duže drži nego meni. Cura ima P10 Lite pa je 2 dana izdržao bez problema, i onda nakon 3. mj. od kupovine padne na jedva do kraja smjene. Sad izdrži do navečer bez 4G. Šteta da toliko stagnira baterija u kratkom roku ili sustav. Zato mi je muka kupovat. Moj je nedavno imao period gdje nije izdržao do kraja smjene, pa se sad malo preporodio bez da sam dirao 4G. Pokušat ću ga ovih dana još jednom na hard reset ako će ga malo živnut. Dat ću ga ocu kad uzmem nešto drugo, samo me ništa previše ne vuče.

Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Sto se tice ostalog, brz je, niti jednom mi nije zastucao, niti jednom se resetirao, emui je meni ok, ne znam o cemu drugi pricaju kada kazu da im ne pase.
Fotografije ispadaju jako lijepo, nocni mode je fino ispeglan, meni se jako svidaju nocne fotke kako ispadnu... Jedino mi video snimanje nije na razini prilikom pustanja snimke, nekako mi izgleda zrnato.
Velicina moba taman, uglavnom nemam neke bitne zamjerke.

Ali pripazi da ga drzis u masci nekoj, jako lako se straznja staklena strana ogrebe. U paketu dolazi sa gumenom maskom.

Edit: ja za gablec jedem zrnati sir
Hvala ti. I meni leži EMUI, jedina zamjerka je da kako imam 2 gmaila, ne snima uvijek nove brojeve pod glavni gmail kako sam mu rekao nego mi povremeno baci nove kontakte pod drugi gmail.

Sve u svemu kad sve ovo čitam, malo sam se ohladio.

EDIT: kad se sjetim da sam na početku bezbrižno koristio ovaj mobitel
A.J. je offline   Reply With Quote