View Single Post
Staro 17.12.2018., 22:47   #12073
Street_Racer
Ulični trkač
Moj komp
 
Street_Racer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 312
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Ja imam 65PUS7803 te me zanima što te to točno odvratilo od Philipsa. Dvojio sam između Samsunga, LG-a i tog Philipsa i njega odabrao jer sam navikao na Ambilight i ima jack 3.5mm koji mi je potreban za bežićne slušalice. Ostalo je samo bonus.
Znam da je određeni forumaš ubijao okolo namećući Philips preporuke, ja sam samo obični user koji je uzeo model 7803 pa me zanima što te odvraća od 7503.
Kolega mi je skoro isto uzeo 55PUS7803, ali ga je odvratila estetika i postolje...
Kao što rekoh, po meni taj tv na papiru ima apsulutno sve što želim, ali eto odvratilo me to što ljudi pišu da boje i slika općenito nisu na razini te druga stvar da je taj android prespor, da previše šteka i često smrzava. Kolega na poslu mi ima starijeg philipsa (cca 2.5god) s androidom i kaže da je to živa muka koliko često nešto smrzava. Sad da li je na novijim uređajima situacija bolja ne znam, ali eto ovdje se ne hvali nešto previše. Kakvo je tvoje iskustvo?


Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Šteta za samo 2 godine jamstva jer Hisense U7A je jedini TV u tom cjenovnom rangu da ima 100/120Hz, što bi meni možda bilo i važnije od jamstva (ne znam dal se može dokupiti extra jamstvo? Brži panel znam da ne može...)

Razmotrit ću onda još tu opcijum pogledat može li se jamstvo dokupit. Zanimljivo da dosta drugih hisense modela ima 5god jamstva, a ovaj baš ne. Drži li uopće netko osim elipsa hisense televizore?
__________________
I live my life a 1/4 mile at a time! Nothing else matters...
For those 10 seconds or less...I'm free!

Poštene trgovine: #1 #2 #3 #4
Street_Racer je offline   Reply With Quote