View Single Post
Staro 11.09.2014., 18:12   #74
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Imao sam Asusove ploče još od vremena P2B (ako se netko još sjeća BX čipseta) i zadnje četiri ploče su mi bile Asusovi high endovi.

Platiti high end i premium proizvod mi osobno nije problem. Ali kada plaćam, onda hoću support. Asus mi je pokazao kakav im je support i moje pare vidjeti više neće.

Čitam fanboya Vasionamastera sa svojim laprdanjima o superiornom Asusu, deset puta manjem RMAu, redizajniranju socketa i ruskim overklokerima pod NDAom (reviewa RVE na netu se moglo naći prije dva tjedna). Čitam PR koji je na istoj razini kao support (možda i niže), čitam plaćenu i prodanu dušu kako svim silama brani fičr koji ni sam ne razumije (ne smije podijeliti s nama svoje znanje, jel) i gadi mi se život.

Vasionamasteru, svojim poslodavcima slobodno prenesu da pare koje tebi i sličnima daju, pare koje su potrošili na youtubere, revjuvere i ouverklokere usmjere na support, jer zadovoljan kupac je temelj dugoročno profitabilnog odnosa. Džabe ti tvoji OC socketi kada kupac prvi put treba da kompanija stane iza svojeg proizvoda, a onda se pravi luda. Logitech i Corsair da sutra počnu proizvoditi ploče bi kupio prije nego usrani Asus.

A ti slobodno dalje laprdaj o oc socketima, presušiti će i tebi pare kada ljudi poput mene prestanu kupovati vaš precijenjeni drek.
Garro je offline   Reply With Quote