View Single Post
Staro 11.09.2014., 16:30   #67
Space
ASUS
Moj komp
 
Space's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Beograd
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Mala usporedba šišanja.

Nikako, ali isto se referira na ovu maglu. Ako nema gaina cemu placanje iste? Mogu ja uzet najjeftiniju ploco (Z68/77) i dignit K cpu (nema neke razlike Formula 1872z398 ili neka Z77 ploca, mislin na ulozeno / dobiveno).

Isto tako sad ostaje na Spacemasteru da dokaže kako ASUS OC socket (i razlika u cijeni) drastično i revolucionarno poboljšavaju performanse, bilo na stock bilo na OC polju.
Ako nešto košta 100EUR, a nešto košta 110EUR, u tom slučaju ako to od 110EUR ima kvalitet i perfomanse koje su veće od tih 10%, išao bih na ono što košta 110EUR.

LM Strpljenja, biće i dosta, ali dosta jeftinijih modela, uskoro će se pojaviti (u narednih 10 dana Links) X99-A, pa posle njega PRO, TUF serija i Sabranko, nešto na foru ovoga ispod. Po cenama biće za svakoga nešto.



Ako mene pitaš ja ne priznajem ništa ispod Rampage V Extreme (JBG FBoy sam ), menjam računalo na svakih 2-4 godine, tj promenom X čipseta, sad imam Rampage IV Extreme, pre toga Rampage III Extreme, pre toga Rampage II Extreme, samo prvu seriju nisam imao.

Ili ti ja se držim ROG-a i jednostavno u njega mogu da se zakunem.
__________________
Space je offline   Reply With Quote