View Single Post
Staro 25.06.2013., 12:36   #111
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Dakle, curin iphone 5, kupljen u vipu, mazen i pazen od prvog dana i nosen u pripadajucoj zastitnoj futroli, prestao se nakon 5 mjeseci sam od sebe, odjednom, puniti i reagirati na bilo kakve komande.
Odnešen na Agram servis gdje je uredno pregledan i zaprimljen.

Danas, 10 dana kasnije, zovu na mobitel i javljaju da je reklamacija uređaja odbijena zbog savijene - matične ploče?!

Uređaj je u stanju novog, i nema apsolutno nikakvih oštećenja izvana, pa mi nije jasno kako je cura mogla uzrokovati savijanje matične ploče unutar neoštećenog uređaja osim telekinezom.

Što napraviti, ima li tko ikakvih savjeta ili iskustva sa tim?

Oni, Agram, žele da pokupimo uređaj u servisu, i navodno ćemo dobiti pisano obrazloženje, ali što dalje - preuzeti uređaj, pisano se žaliti - kome?

Unaprijed hvala.
identična stvar se dogodila kolegi koji je kupio Xperiu i nakon 3-4 dana mu se nije htjela punit! Kad ga je odnio u AGRAM Servis ustanovili su se odvojio onaj jack preko kojeg se puni na matičnoj ploči (valja unutra jer iz vana nije bilo nikakvog fizičkog oštećenja) odmah su mu poništili garanciju i okrivili ga da je on to potrgo ... na kraju se žalio ali ništa od toga. A glavni serviser je bio neki bezobrazni balavac od 20 godina s kojim se svađao. Taj agram servis je valjda jedno od najvećih servisnih smeća.

Jednom sam ja nosio neki LG kojem je riknuo ekran, popravili su ga al mi je frajer kao napomenuo da je uređaj bio u vodi ili tak nešto počeo srat da drugi put to neće uvažit itd. a telefon nije kapi vode vidio. Uglavnom strašno ... sad kad kupujem telefon prije gledam tko je ovlašteni servis ako je samo agram .... zaboravi braco ...

Zadnje izmijenjeno od: Xenon. 25.06.2013. u 12:42.
Xenon je offline   Reply With Quote