View Single Post
Staro 21.03.2008., 18:48   #132
vip-terminator
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 191
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Ne želeći braniti BNET, mislim da su stvari kod njih dobro postavljene. Osnovnu stvar, a to je telefonska linija i uz nju pripadajući broj, BNET putem tvoje izjave a s blagoslovom Agencija za telekomunikacije, prenosi sa postojećeg operatera na BNET. Sve ostale usluge koje su povrh toga ugovorene sa starim operaterom, rješavaš sam. Jednostavno, navedena agencija rješava isključivo prijenos među operaterima i zadržavanje postojećeg telefonskog broja, te se kod nje ( a da Bnet i hoće ) ne otkazuje ugovor o DSL-u, Maxtv-u i slično.
Ne razumijem zasto bi ja morao nesto otkazivati sa Tcomom ako mi operater na telefonu i djelatnica Bneta pri potpisu ugovora kaze da ja
apsolutno ne trebam nista otkazivati, tj, da ce sve bnet rjesit sam...

I jos nesto...kad potpisujes ugovor sa Bnetom moras donjet 3 zadnja placena racuna od Tcoma di se lijepo vidi da imam uslugu ADSLa. I onda pitam jel trebam ja ic u t com nes odjavit, ona kaze NE.....

Inace prolazim svaki dan najmanje 2 puta kod zgrade Tcoma kad idem na faks tak da sam mogo otic odjavit Tcom bilo kad al nitko mi to nije reko, a ta cifra od 59kn x2 mi ne predstavlja nista. Pet puta tolko znam potrosit kad odem van za vikend....Al ovo je stvar principa.
__________________
vip
vip-terminator je offline   Reply With Quote