View Single Post
Staro 21.03.2008., 09:17   #129
vip-terminator
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 191
Evo prva primjedba na B.net otkada sam kod njih na 3D paketu (siječanj 2008)...
Naime, bio sam korisnik Tcom ADSL + telefon i pri potpisivanju ugovora sa Bnetom mi je receno da Bnet se obvezuje otkazati sve papire, ugovore sa Tcomom (adsl +telefon), jedino sto trebam ja je doci u Bnet centar potpisat ako zelim zadrzat isti broj telefona.

3 mjeseca posle stize mi na kucnu adresu racun od Tcoma za naplatu ADSL prometa 5GB u iznosu 59 kn.
Zovem tcom i kazu mi da mi username tj paket prometa nije otkazan. Nego samo je otkazana veza. WTF????

Posle zovem Bnet i glupani mi kazu da kaj nisam sam otiso otkazat ADSL i da oni nemaju veze sa time. A znam 100% da mi je najmanje troje ljudi (operateri Bneta) reklo da Bnet Rjesava SVE sa Tcomom.
I ajde idem se ja pravit glup, nazovem jucer Bnet info i kazem da ocu 3 d paket bla bla bla i pitam: A jel vi otkazujete sve ugovore sa Tcomom oko adsl i telefona....Cura kaze DA!
I onda joj kazem da nije istina bla bla bla i cura se krene vadit pa krivo smo se razumijeli

Ma mrs u 3 pič... mater...... da mi je itko reko da moram sam otic otkazt ADSL otiso bi bez problema...ovak imam 2 racuna za veljacu i ozujak od 59 Kn a nema sanse da ih platim....
__________________
vip
vip-terminator je offline   Reply With Quote