View Single Post
Staro 14.09.2017., 12:40   #18
beroland
to te ja pitam
Moj komp
 
beroland's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 572
@Forace:
a) interesantno, moguće, ali sumnjam, 99% bih rekao da nije
b) to sam među prvim stvarima testirao, ali nije u tome stvar

@Ag008:
da, tu su stvari podešene na način da je u odnosu na tebe drugačije podešen apn: apn.backup.ht.hr i vidi se da je unešen username i neki password koji je naravno skriven asteriskima (točkama). I naravno stavljena je kvačica na Enable na vrhu. Ostalo je sve identično kao i kod tebe na slici.

Čini se da je stvar, rekao bih 99,9%, onako kako sam i pretpostavio, a to je da ti trebaju konkretni credentialsi za autentifikaciju. kroz web sučelje, username je vidljiv, no password je naravno skriven, a u službi za korisnike tvrde da ga oni ne vide (u biti čak mi je rekao da niti ne postoji, no nakon što im objasniš da znaš neke stvari onda se slože te nastave tvrditi to da ga oni ne vide u aplikaciji i da ga ne znaju i da ga nitko ne zna i da ga ne mogu dati jer ga ne znaju... :-)
Ajd dobro, ali možda pceksperti nešto pronađu...
Ja osobno ne vidim razlog zašto korisnik ne bi znao password za uslugu koju komercijalno plaća. Plaćam uslugu, a ne njihov router i hoću uslugu konzumirati u skladu s uvjetima onako kako meni paše, a ne kako me netko prisiljava. Zar nije to normalno rezoniranje? Ispravite me ako griješim! Možda sam ja lud, nemam pojma.
Vidio sam da postoji način za ssh login? Možda tu se može nešto? Zna li netko sugerirati kako? Kroz lan interface rj45 ne radi, a kroz wan (rj11) ne znam kako bih.

P.S. Čini se prema broju asteriska da pass ima 8 znamenki, iako možda to nije 100% znak da je to usitinu tako. Ako pak je tako da pass ima 8 znamenki onda to definitivno nije niti serial od uređaja koji je potreban za web login, a nije niti pppoe password za adsl internet (moj nema 8 znamenki). U tom slučaju to mora da je neki treći pass
__________________
1: Intel Badaxe2 () C2Q Q6600 () 2x2GB Kingmax 800MHz () Gigabyte GF 7300GT () 2 x Seagate 7200.10 320GB SATA II () Corsair VX 550W () DVD±RW LG H22 () Rebel 12 Economy
2: Gigabyte GA-965GM-S2 () C2D E6400 () 2x1GB Kingmax 667MHz () Seasonic S12 380W




Zadnje izmijenjeno od: beroland. 14.09.2017. u 12:46.
beroland je offline   Reply With Quote