View Single Post
Staro 25.03.2009., 12:48   #45
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Dal taj vent ide na vf700, pa valjda ide. 80mm promjer venta je 80mm. Pogledaj kakvo ti je postolje origigi zalman venta. Dal ima tri nožice? Dvije s prednje strane i jednu ispod samog motora? U njih se ušrafe šarafovi. Ako smatraš da ti stari vent više neće trebati, kao što sam ja smatrao. Rasturiš ga, al polagano da ne bi potrgao podnožje (dio sa tim nožicama). Akon što si maknuo elise i motor potrebno je još odrezati, maknuti ležaj. I to je to. Dobio si podnožje originalnog zalmanovog venta i njega sa super bondom zaljepiš za podnože Glacialtecha. Ljepilo drži taman kolko treba. Ja sam mislio da ću se danas nahebat sa skidanjem Sharkoona al nije bilo nikakvih problema. Gurnuo sam nožić gdje sam imao malo lufta, tamo di sam žice od venta povodio i lagano navirao u krug i otpustilo je.

Vent sam priključio na Zalman fanmate i njime kontrolirao okretaje, a napajanje sam uzeo sa ploče te sam tako vidio na kolko se vrti.
Vidim da ti imaš 7900gs. Ja sam prije 3870 ima xfx 7900gs i sa vf900 sam ga hladio. Temp mi je bila 45 idle i max nekih 68C ako se dobro sjećam. S ovim modom bi mogao dobiti još kojih 5C nižu temp.

Eto, ako te još nešto zanima pitaj
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote