View Single Post
Staro 16.01.2009., 00:38   #70
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Evo da se i ja javim da sam živ.
Najprije bih se zahvalio svima na pozitivnim komentarima.

Netko je na početku pitao što je sa procesorima pa evo da odgovorim, o degradaciji nema ni govora. E8600 i dalje kuca veselo na mojoj P5K uz isti napon za 4GHz.
Voltaža od 1.8V usitinu nije bila potrebna no to je bio prvo paljenje jer sam otprilike mislio da će trebati toliko. Eh sad, Razer je napomenuo da sam očekivao puno više od procesora pa da se na to nadovežem. Da, očekivao sam al isto tako nekim kalkulacijama i logikom se da zaključit da ovo nije nipošto maksimum što procesor može a nadam se da ću to i dokazat sljedeći put. Što se tiče Pifasta i 1M kalkulacije, moram priznati da je očajno mada uz ovako niske brojke netko neće to ni skužiti. Tu ću okriviti Memset koji mi nije dopuštao podešavanje memorijskih latencija te tako debelo poboljšanje rezultata.
Što se 3Da tiče, mogu samo reć da se moja mržnja prema 3Du preobratila na ljubav i da je kombinacija 3Da sa LN2 opaka i jako zabavna.

Nadam se da je ovo tek početak ovakvih susreta i lude zabave te se nadam da ćemo u skoroj budućnosti ugrabiti nekog sponzora ili bar dobiti nekakve uvjete za bolji rad.

"Varaždinci" su nas dobro ugostili, nema šta

I da, nema te šanse da bencham kod Pupa opet, nisam osjećao noge cijeli dan
Bullet1 je offline   Reply With Quote