View Single Post
Staro 30.10.2008., 10:23   #40
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
možeš zavrtit makar spi 1M na danoj frekvenciji xy.
proc radi ili nedaj bože stabilan ---> 9-12h prime,orthosa ili kojeg već ne alata koji se tu koriste,naravno,uz prihvatljiv napon koji je ~1,4 za ove proceve.

Vidim da 90% tu nadrih overklokera tu nezna razlikovat ide i radi,ne vrijedi mi puno u životu što on radi na 4500@1,6 jer to mogu objesit mačku o rep.

Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
slično kao i vserverina izjava sa nikad prežaljenih 625MHz...
E drito to,majke mi da sam to htio sinoć napisat.
-->
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Cuj,ako se netko hoce ciganit i ne kupit proc koji vrti sve benchmarkove na frekvi iznad 4ghz radi toga sta je na nekoj frekvi prije radio na 1.325v a sad mu treba 1.350v onda neka se cigani nekom drugom,meni nece.Takvoj osobi ga iz principa nebi prodao.Bez uvrede,ne napadam tebe samo konstatiram.
Korisnik Melani je u potpunosti u pravu.To je kao da ideš prodavat disk sa bad sectorima,kao on normalno radi,vrti sve bencheve itd. šta si već ispričao,ali eto,ima par bad sectora.To je degradiran proc i tu priča završava,uostalom,trebali ste znati da se s time ne hvali,i da krkanje napona dovodi do toga.Nije to nikakvo ciganjenje kako ti to nazivaš.Prije da je ciganjenje traženje iste cifre koju bi tražio neki drugi korisnik,samo što on svoj proc nije uništio.I mislim kako osoba koja je potencijalni kupac ima privilegiju da iz principa ne kupi proc od tebe,za razliku od tebe koji je nemaš pravo tu principit
Uostalom,sve ćeš to vidjet kada dođe vrijeme za to

Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
OT: Nesto me vec duze vremena cudi a i zanima: kako to da nitko na PC Ekspertu nema Cascade ili LN2?
Onda već duže vremena nisi u toku

Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Stabilan, to vecinom znaci da treba proći barem super pi 1M.
Hm,neznam baš,neki tjedan sam bio negdje pokušao napraviti klasifikaciju tih izraza vezanih uz OC:
proc ide ---> možeš zavrtit makar spi 1M na danoj frekvenciji xy.
proc radi ili nedaj bože stabilan ---> 9-12h prime,orthosa ili kojeg već ne alata koji se tu koriste,naravno,uz prihvatljiv napon koji je ~1,4 za ove proceve.

Vidim da 90% tu nadrih overklokera tu nezna razlikovat ide i radi,ne vrijedi mi puno u životu što on radi na 4500@1,6 jer to mogu objesit mačku o rep.

Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
slično kao i vserverina izjava sa nikad prežaljenih 625MHz...
E drito to,majke mi da sam to htio sinoć napisat.
žile je offline   Reply With Quote