View Single Post
Staro 07.11.2012., 14:14   #228
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Eh ovako, onaj tko prati ovu temu možda zna da sam ja jedan od onih koji je zapeo na model 4300, i malo je falilo da ga kupim, drugim riječima, falio je milimetar
Imam neku potrebu podijeliti sa vama neke stvari, možda nekome i pomognem, biti ću kratak:
samo što nisam otišao u trgovinu i uzeo model 4300, slučajno bacim oko na našu tržnicu i vidim ovaj HTC Desire HD. Bio sam korisnik "običnog" Desire-a u ono vrijeme kad je bio vrh vrhova i ostao prezadovoljan istim.

Što se tiče cijene, i sami vidite da su iste, 1500kn za Prestigio 4300 i 1500kn sa poštom za DHD. Googlao sam malo DHD i mobiteli su skoro pa identični, skoro. No DHD je u nekim stvarima ipak bolji, onaj tko nije koristio
HTC Sense UI ne zna o čemu pričam, više RAM memorije (ICS traži još još još), više MP-a kamera (iako 4300 kao ima opciju okidanja u 8MP, kamera na DHD je kudikamo bolja), više interene memorije, dobio sam karticu od 16GB, dobio sam brdo opreme: arm band, dodatna originalna HTC baterija, HTC Car Kit CU S440 koji bi ionako kupio, zaštita za stražnju masku i bokove (nije na onim slikama) i na kraju htc je ipak htc..

U tom trenutku sam vidio jedinu ali doslovno jedinu prednost modela 4300 naspram DHD, a to je garancija. Za 1500kn dobijete 24 mjeseca a ja sam dobio nekih 4 mj.


Da sumiram ovo, nisam imao prilike isporbati 4300 ali daleko od toga da smatram da je loš već dapače, no gore navedene prednosti DHD su ipak presudile.. Osobno znam da nisam pogriješio a na vama je da eventualno razmislite prije kupovine. Sa modelom 4300 nećete pogriješiti, to je sigurno, ali ako ste koliko toliko advanced user biti ćete prezadovoljni sa provjerenim DHD.


Eto, nadam se da vam nisam zadao glavobolje, jer možete samo zamisliti kako je meni bilo kad sam shvatio da ima i boljih mobova za 1500kn, "bia mi je kažin va glavi"


usporedujes kruske i jabuke. novo je novo, end of discussion. ako si htio vec povlaciti ovakve paralele, onda si mogao "pretpostaviti" koliko bi prestigio kostao polovan. ovako usporedujes polovan AUDI sa novom Kijom...........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote