View Single Post
Staro 03.04.2016., 15:34   #563
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor vex385 Pregled postova
ma citam reviewe vec dva dana tak da sam se vec sav izgubio.
Probao sam uzivo A5 2016 i cini se super mob i nekak mi je najvise zapeo za oko,
ima koliko citam odlicnu bateriju i OIS,jedino kaj mu nisu nesto pohvalili snap 615...

S druge strane je recimo G3 koja je po specifikacijama najjaca jer je 32gb i 3gb rama i nesto veca rezolucija,ali je slabije baterije od Samsunga...ali nije mi toliko legao Lg kaj se tice izgleda i dizajna njihove inacice androida.

S5 neo se isto cini odlican i dobar.

Huawei smo vec imali doma (drugi model) i stvarno mogu reci da mi je firma koja mi je ok.

Nekak me najvise taj snapdragon 615 zanima koliko je sposoban na a5

edit 2: ipak je u ovom a5 sa tele2 Exynos 7 Octa 7580,koji je cak navodno i malo slabiji od 615
Ne vidim kako Exynos 7 7580 moze ikako biti slabiji od SD615 kad se bez problema nosi sa SD801 pa cak i SD805. S druge strane gledano striktno tehnicki, Exy ima 4xA57 i 4xA53 jezgre, dok SD615 ima 8xA53 (4 su na visem a 4 na nizem taktu)...
Isto tako Exy je proizveden u manjem proizvodnom procesu od SD615 (20nm naspram 28nm) pa bi stoga triba biti stedljiviji po pitanju baterije. Sam A5 je mobitel koji ima najbolju kvalitetu izrade od svih + sve ostalo sto ide u paketu
- namece se kao najbolji izbor IMHO. S5 Neo je isto tako jako dobar mob no meni se nimalo ne svidja izgledom (kvalitetom izrade - rupicasta plastika pogotovo) i nema citac otiska prsta za razliku od A5 (pa i starog S5). G3 je isto tako
dobar mob koji se moze po svemu usporediti sa S5 neo ali baterija te nece bas oduseviti kao i ekran (svjetlina istoga) u usporedbi sa A5. Ovo sve ostalo je barem 1 koplje ispod navedenih.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote