View Single Post
Staro 20.03.2012., 18:14   #135
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
previše generaliziraš.
Deathadder je odličan miš i definitivno spada među top 5 gamerskih miševa u zadnjih 5 godina, isto kao i abysuss. A što se tiče slušalica, od njih sam imao jedino 5.1 Barracude i bile su toliko bolne i teške za nosit na glavi da to nije bilo humano.
Prešao na siberia v2, pff, ne osjetiš ih ni nakon 8 sati za kompom.
Ako si mislio na proizvode nakon npr. deathaddera/abysussa, onda izvini, jer ih nisam isprobao.

Ali danas, steelseries all the way
e zanima me ta siberia na jesen kad cu kupovat novi pc brijo sam ih uzet... cuo sam da su slusalice savrsene... ja Orcu imam malo vise od pola godine... mada ne preferiram Razer moram priznat da su s Orcom obavili sjajan posao... al Siberia v2 mi se vec duze vrijeme svida i kazu da su slusalice vrhunske...
dns sam bio u linksu moro ic po cooler ugl nebitno i isprobo sam G400... miš mi odlicno leži u ruci click je glatak jednostavno odlican mada sam ja naviko na tvrdi... bocne tipke hmm naviko sam isto na tvrde kakve su na mom MX-u... jedina zamjerka mi je scroll-middle djeluje mi krhko kao da ce se potrgat... al definitivno ga uzimam kad prodam svoj MX btw ak je neko zainteresiran neka mi se slobodno javi...
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote