View Single Post
Staro 08.09.2010., 18:11   #43
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
A što ti to gledaš?
FPS-ove na različitim konfiguracijama?

HD 5145
Ta rečenica govori baš ono što sam rekao gore, Dell i Toshiba imaju skoro pa istu grafičku, HP-ova je jača, da će se preporodit s njom - neće, a ako ide dodavat još par stotina kn za jači model/grafičku to je opet besmisleno.
Za par mjeseci će izaći noviji naslovi koje opet ne može igrati ni s tom jačom, tako da je to glupost ganjat neke performanse, stalno kasniš.

Sve u svemu ja bi izabrao HP, a sad, pare su njegove.
Ti si baš uporan s guranjem tog HP-a, a? "Malo" krivo to tumačiš. "Slightly" se odnosi i na "slower" i na "faster". Razlike između tih kartica su minimalne, kao što i piše, dakle što je igrivo na jednoj, igrivo je i na drugoj, isto tako vrijedi i za suprotno. Isto tako napisao si "HP ipak ima jaču DirectX 11 i s tom grafom može igrati sve novije zahtjevnije igre, na nekakvim medium postavkama, one manje zahtjevne može i na high bez problema.", što je apsolutna neistina jer se vidi da i igre koje ne spadaju u najzahtjevnije rade tek na low postavkama, a mnoge novije ne rade nikako. I da, mjerenja su na različitim konfiguracijama, od najslabijih do najjačih, ali sva potvrđuju ono što sam napisao.

Što se tiče kupnje jače kartice, tvojom logikom nikad ništa ne bi kupio jer će uvijek za koji mjesec izaći jače. No opet, s 5650 se trenutno mogu igrati sve igre sasvim pristojno, a moći će i još neko vrijeme.

@bliss_zg: Sretno s laptopom.

Zadnje izmijenjeno od: redscro. 08.09.2010. u 18:22.
redscro je offline   Reply With Quote