View Single Post
Staro 20.08.2009., 10:13   #115
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,948
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
meni ovdje nisu jasne neke stvari. Puno ekipe ovdje kupuje uber skupe grafe a sve radi toga da bi sve igre igrali na maksimalnim detaljima a istodobno se stalno trubi da sama kvaliteta ekranskog prikaza i nije toliko bitna
Epa ja tu šemu baš i ne razumijem
Konačno glas razuma

Ekipa ne pročita post do kraja, ne shvati poantu onoga što pišeš (ili ne želi shvatiti), a očito je da nitko nije ništa drugo ni vidio, već svoja iskustva temelje na onome što su negdje pročitali, bilo web ili papir.

Glupo mi je objašnjavati ono što sam napisao zato jer netko ne želi nešto pročitati s razumijevanjem.

Jučer sam bio kod jednog takvog frenda koji mi je rekao da nisam normalan što sam kupio takav monitor. On si ga je mogao priuštiti puno prije nego ja, ali nije htio "bacati novce" i uzeo je 19" TNa koji niti nema DVI. Naravno, od mutne slike niti ne možeš čitati tekst na nazivnoj rezoluciji, pa monitor radi na 1024x768 iako mu ni to puno ne pomaže.

Naravno da u dućanu nitko neće dati upaliti monitor prije kupnje. osim što im se ne da raspakiravati monitor i ponovno ga pakirati, tko će normalan dati 2,500kn keša za (24") monitor kada vidi onu ispranu sliku koja fadea čim se pomakneš par centimetara u stranu i koja po rubovima više liči na one samoljepive hologramske sličice iz čunga-lunge??
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote