View Single Post
Staro 03.04.2020., 12:21   #2377
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor VooDooZG Pregled postova
Da samo kaj se meni ova stolica sviđa 10x više jer ima više bočnice dolje i cijela mi se čini više kao stolac u autu a to mi je super - u biti bi bilo najsretniji kad bi isti stolac iz auta mogao u stolicu pretvoriti ali to mi je prevelika kemija a nemam volje za to..

ne znam kakva je to automobilska koža jer automobilske kože imaš od govan kvalitete koja je u 90% slučajeva do napa kože za koju je doplata tipa 2000€ - u svakom slučaju valjda žele reći da je kvalitetnija od ovih a-la Lesnina, Jysk itd "kožna stolica"
Imas neki poseban razlog zasto bas zelis ta bocna krilca na sjedistu, tak jako flickas pa se bojis da ne ispdnes iz stolca? Salim se malo, ali osobno da mogu birati sjediste uzeo bi ovakvo ravno jer nema bas nekih koristi odntih krilaca osim sto ti ne daju da siris noge kak zelis. Imam Omegu i dok sam imao 100+kg smetala su mi ta krilca, ali sam se navikao. Sad kako sam skinuo 11-12kg mi je super, ali svejedno bi uzeo ravno sjediste posto nisi 100% vremena u nekakvom "fight modu"
guerra je offline   Reply With Quote