View Single Post
Staro 02.04.2020., 18:35   #2367
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,784
Izgleda da sam se zadnjih godinu dana naviknuo na neku krs uredsku stolicu ili sam postao intolerantan na sjedenje na Markusu...
Iako imam doma Markusa vec neko vrijeme, ne sjedim duze od sat vremena u komadu na njemu. Prije par godina sam ga imao i na poslu i bio mi je savrsen. Zato sam ga i kupio jos jednog za po doma.

Sad evo vec 3 tjedna radim od doma i ne mogu sjediti duze od sat-dva u komadu. Sve ostalo je uredno - stol standardne visine, mjesto za noge, visina ekrana, mir i tisina - cak i bolje nego u uredu.

Otkad radim od doma manjak kretanja nadoknadjujem vjezbama, istezanjem, hodanjem i sl. Jasno mi je da i manjak kretanja moze pokvariti tjelesni feeling, oslabiti muskulaturu itd. Jednostavno ne kuzim kako vise sjediti na njemu ful glupo...

Malo pricao s kolegom koji isto ima Markusa jedno 4-5 godina, on je uvjeren da mu je Markus pokvario nesto s ledjima i potpuno je presao na onu klececu "stolicu" - kaze preporod. Odnio je Markusa doma da ga demotivira i tjera manje sjediti/igrati igre u slobodno vrijeme.

Cujemo se kad zavrsi ova kriza i odemo svi nazad u urede
U medjuvremenu cu probati odraditi koji dan na Flintanu
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote