View Single Post
Staro 01.09.2017., 09:20   #1573
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
I dalje...

Ovo je topic Kutak za trejdanje, ne dada-as topic. Ti si doprinio ovoj temi na nacin da si trazio moje lijecenje, sto je vrlo korisno i drago mi je, jer ja sam do nedavno samo bio citac ovog foruma, pa mi nije jasno od kuda tolika briga za mene u topicu za trejdanje.

I dalje tvrdim da si promasio sve moguce teme u ovoj temi, ova tema se ne zove lovljenje Hypea, iako je tu najaktivniji Bloodthorn i sad mi je malo vise jasnije zasto on ne odkriva nista previse nego samo izbacuje kako mlati cistu lovu...

Ima i drugh nacina trejdanja, netko trejda na visim timeframeovima i drzi valutu po nekoliko dana, pa cak i trejdanja, znaci oni ovdje nemogu pisati?

A sto se tice smrti nekog boga, pa stvarno? Znaci necu se potrduiti da napravim sto bolji ulaz i izlaz iz trejda jer ono svemoguci bog moze umrijeti i sutra vise nece biti svijeta, pa je onda bolje napamaet nesto nakljukat, nekad pogodit, nekad izgubit.

Na onom trejdu koji sam prezentirao, ne samo da je sansa za dobit velika, nego je i gubitak minimalan, jer je stop loss samo nekoliko crtica ispod.

I da opet prozivam da se barem napise nema trolanja, pa onda ljudi kao ti koji nemaju nista konstruktivno napisati nebi pisali neke glupsoti koje ne doprinose nicemu, trosili svoje vrijeme (koje u drugom topicu nemaju jer im se neda trazit odgovor, nego je bolje postavljat jedno te ista pitanja), moje vrijeme, jer ovo sto sam sad natipkao je trablo 5 minuta i trosit vrijeme servera da generira ove glupe nepotrebne postove, pa isto tako jadnih ovih ljudi koji ce sad ovo morat citat...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote