View Single Post
Staro 06.11.2006., 01:42   #80
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
samo čekam godinu kad će se i kod nas uvesti pravilo da se SVA roba može vratiti i dobiti povrat novca, i to u roku najmanje 15dana do mjesec.
konkretno takva je situacija u kanadi..

kupiš, ne sviđa ti se, odneseš i vratiš, nitko te neće ništa ni pitati... eventualno neki glupav razlog... zapakiraj kako je bilo, etikete, i nema problema..

pa ja sam zimus sebi kupio košulju,koja mi je 10 dana stajala u ormaru, da bi zaključio da mi u biti ne treba, i odnesemo je nazad u trgovinu i ja dobim svojih 30dolara nazad... čak mislim da sam dobio dva tri dolara više jer je u međuvremenu popust završio, pa sam dobio iznos na taj dan...

još jedna zanimljivost, nađeš artikal na kojem je greškom napisana kriva cijena, doneseš na kasu, ona tebi ocvika i njoj pokaže, recimo 20dolara.. a ti vidio da piše 10$... samo spomeneš company policy da se za takav slučaj plaća navedena cijena. nema problema. Od cure starci su na taj način platitli plazmu TV u pola cijene...


volio bih kad bi mi Vedran odgovorio zašto ne vraćaju novac za robu koja se donese na reklamaciju, pokvarena, koje više nema na skladištu, niti se uopće zna kad će opet dolaziti, i još uvijek ne žele vratiti novac?
to me jako zasmetalo.
Gabre je offline   Reply With Quote