Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 04.05.2016., 08:54   #1046
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Najs prava mini kombinacija... i pretpostavljam kanthal build, 1.1-1.3 ohma 11-14 w.
Trenutacno 1.4ohma, 16W

Citiraj:
Moze li baterija izdrzat dan?
Nema sanse. Nikakve. Jer vucem ko lud po cijele dane, a ipak je u pitanju malena baterija. No kako sam pola dana za kompom, drzim ju prikljucenom na struju stalno.

Ali ju moram pohvaliti. Kad gledam velicinu baterije, drzi stvarno debelo iznad prosjeka i mog ocekivanja.

Citiraj:
Takoder sam razmisljao o miniju ali mi se cini premalen jerbo imam šapu pa bi koristenje vjerojatno smijesno izgledalo

ali bi pica fakat mogao ubost... i brata mu eleaf pico - isto jedan mali mod ali sa 18650 baterijom...isto mi se cini dobra prica za ljeto
Za velicinu ti se cini. Ja sam prvih par dana pizdio, jer sve mi je presitno bilo (navika je kurva). No kad sam malo stekao nove navike, sad mi cudni veci setupi

Citiraj:
Meni bas jucer dosle dvije posiljke: tilemahos v2, taifun gs afc i sa fasstecha ubertoot v2. Naravno sve klonovi... Sa tiletom sam odusevljem zasad, sjajan je. Taifun je preogroman i vec vidim da cu ga slabo koristit a ubertoot ce danas na seciranje
Taifuna sam imao, ostalo nisam. A mislim da ni necu uskoro. Poslije ljeta idem u nova experimentiranja, trenutacno sam prezadovoljan ovime sto imam
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote