View Single Post
Staro 18.05.2010., 14:50   #41
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Fino odustani, kak sam i ja odustal i požalil da sam opće spomenul Lian Li. Spomenul bi i nekog drugog proizvođača, da nudi kaj slično u tom cjenovnom rangu, ali svi su na foru ovog CoolerMastera.
Još jednom se pokazalo da je bolje držati jezik za zubima, jer čim se spomene nekaj kaj većina ne preferira i odobrava - odma nastane sranje i onda imamo ovo kaj sad čitamo.
Ne trebate odustati, nego baš suprotno, navedite kak sam rekao 2,3,4,xx konkurenata u tom rangu i navedite njihove prednosti ali i mane, i meni prvom će biti drago vidjeti alternative, ali nekim realnim pogledom. A ne kako je ovdje od početka krenuto, s uzdizanjem jednog u nebo bez navođenja pravih prednosti i nedostataka, a s omalovažavanjem case-a iz naslova i traženjem dlake u jajetu za tu cijenu. Pustite osobne preferencije, tu smo svi nerealni jer nemamo iste potrebe ni stajališta i zato hvala Bogu i ima toliko proizvođača. Nego navedite realna, tj nekakva neutralna stajališta o alternativnim rješenjima tog ranga i to iz osobnih iskustava.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline