View Single Post
Staro 20.08.2020., 17:10   #60
bacelj
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Osijek
Postovi: 129
9.8.2020 kupljena MBO na akciji u Mikronisu. (https://www.msi.com/Motherboard/b350-pc-mate.html) Akcija se zvala "Čišćenje zaliha" ili tako nekako. Jako puno komponenata sam kliknuo iz te akcije i na skoro svima je bilo da se mora nazvati za raspoloživost, a ona raspoloživost po trgovinama na tim artiklima je bila narančasta točka. Osim na ovoj ploči koju sam ja kupio, tj htio kupiti. ona je bila dobavljiva i trgovini u ZG. Stavio sam u košaricu i platio karticom + 50kn dostave?!?

Dobio sam odgovor na mail ovakav:

Poštovani,

Zahvaljujemo vam na uspješnoj narudžbi.

Detalje narudžbe možete pronaći u privitku.

Vaš,
Mikronis


Nakon toga sam opet pogledao dobavljivost te iste ploče i nije više bila dobavljiva, što znači da sam kupio posljednju.

Rok isporuke je bio 3 radna dana. Kako je dan narudžbe bio nedjelja, u srijedu mi je oloča već trebala biti na adresi. Tek u srijedu poslijepodne dobijam mail od gospode iz Mikronisa a glasi ovako:

Poštovani,

Imali smo raspoloživo samo jedan komad naručene matične ploče te je ista prodana.
Da li Vam odgovara nešto drugo iz naše ponude kao zamjena ili želite da storniramo narudžbu.

Primite iskrene moje isprike zbog greške u sustavu.
Hvala.
Lijep pozdrav


Dakle, ako sam ja naručio i PLATIO MBO u nedjelju, a netko je dosao nakon toga i kupio ju, zar to nije pederski od njih?

Uglavnom, rekao sam im da želim ploču istih ili boljih specifikacija po istoj cijeni. Nakon toga su mi ponudili ploču koja meni uopce ne odgovara, a nije ni blizu plaćenoj ploči.
(https://www.mikronis.hr/Proizvod/mat...-hdv-r4-0/1424)

Onda ja opet odgovaram da mi ne odgovara ta ploča i navodim neke od razloga:

Hvala na ponudi, ali ne odgovara mi iz više razloga.

Navest ću neke od njih.

*format ploče mATX vs ATX
*2 DDR4 slota vs 4 DDR4 slota,
*1 PCIe x16 + 1 PCIe x1 vs 2 PCIe x16 + 2 PCIe x1 + 2 PCI
*M.2 Slot...

Eto, nadam se da sam vam uspio objasniti zasto mi ne odgovara Vasa ponuda.

Hvala unaprijed,


To je bilo 13.8.2020. i od onda mi se nitko više nije javio, na mailove mi ne odgovaraju..

Jel imao netko sličnih iskustava s njima ili s nekom drugom trgovinom?

Hvala.
bacelj je offline   Reply With Quote