View Single Post
Staro 30.03.2011., 18:00   #290
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Amepshi Pregled postova
Sa tipkovnicom je totalna koma! Kvrapcu, mogli su dati mogucnost mis (za skretanje) + tipkovnica. Probao na volanu kod poznanika, razlika je ocita. S volanom vrlo lako i pocetnik moze na normal tezini igrati, a na tipkovnici je easy nuzan.

Graficki je igra OK, tuning je ovdje, ali mislim da je ogroman propust nepostojanje sandbox moda + vremenske nepogode. Magla + noc bi bila fantasticna za natjeravanje s prijateljima.
Točno, to me je i čudilo, jer ja sam početnik ak se to tak zove(ne igram puno nfs serijale) a na normal+pro postavke mi je odmah išlo solidno, dva put restart i odmah prvi, te kad sam se ufural po par sekundi ih ostavljam. Možda je zbilja sa volanom lakše, tj nije lakše neg imaš bolje upravljanje pa možda zato.

Meni sa i750(3.6)+5850 zna pasti fps, ne trza ali skužim da nije fluidno ko inače, no možda se popravi sa novim driverima jer imam stare par mjeseci.

Htel sam pitati, di se mjenja boja na autu, tuning znam di je ali ne znam di da mjenjam felge i vizulni dio


P.S- ove staze po noći su neke najljepše kaj sam videl, predobre su, to su aš super dodali !!

A ova kamera iz kacige mi je odlična(da se ima), ali ne igram na njoj, mislim da iziskuje previše vremena da se naviknem, jer on vrti glavu a ja skrećem i prije nek treba ili obratno, smijeh čisti...
danc00 je offline   Reply With Quote