View Single Post
Staro 24.08.2007., 20:26   #136
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor aneznam Pregled postova
Edit:
Evo napravio sam graf, ali ne kužim ovaj dio:"devid=”paste moniker here (every time there is an & add amp; after it)“" jel ga trebam "zalijepit" poslije ovog & amp; ili i to pobrišem??
Slijedi upute na onom linku koji sam dao, ja na sreću nisam morao praviti taj graph. Možda nisi dobro instalirao drivere od TV kartice? Tako je lega slip streamao drivere u Win instalaciju i kartica je kao radili ali nije u MP. Kad sam instalirao drivere kako treba onda se pojavila u MP setup-u. Probaj joj staviti onaj driver što sam napisao, ako ima isti chip kao moja. Ovo što si pitao probaj sam, koliko vidim piše da zalijepiš poslije, ako ne radi probaj preko.

Citiraj:
Autor aneznam Pregled postova
Dajte pomagajte ljudi jel da kupim bolju antenu, sad imam obićnu "riblju kost" i nije na krovu nego na tavanu jel to smeta za signal?
Kad već toliko moliš za pomoć stvarno si mogao ispuniti profile kako treba i staviti gdje se nalaziš a ne "blizu" Meni također radi sa antenom ispod krova, logično je da je nešto slabiji signal ali mi je bilo lakše za montirati.

Citiraj:
Autor dc1109 Pregled postova
ovo je super pošto sam nov u ovome (imam karticu tek par dana i ovo mi je puno pomoglo). zanima me da li se može ovime pokupiti croatelov signal i discovery u hd-u i ako može kako.
pozdrav
Može, Jelc je to radio. Već neko vrijeme (stavi zadnji SVN) u Setup MP postoji opcija odabira HD decodera. Na žalost kod mene se još ne emitira HD pa ne mogu isprobati.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote