View Single Post
Staro 24.09.2009., 14:33   #83
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor dr_epox Pregled postova
1. Zakonski te links(ili bilo tko drugi) nema pravo slat nikom drugom, ako si kod njih nesto kupio(dakle, da oni su odgovorni za ono sto prodaju). A sad ako oni ne zele to reklamirat, tu je inspekcija.
2. Vidi tocku 1
3. O da, kako da ne. Ja kad sam odnesao u links maticnu, lik je pregledavao vod po vod (sto je vrlo savjesno od njega), ali sto ti mislis da cu ja tako radit kad kupim novu????
Mos si mislit, ja to kupim, a onaj od koga sam to kupio mi je duzan prodat ispravnu robu, sta ne?

Na ovo ispod cu samo rec
2. Pogledaj 1
1. Zakonski ta gumica je fizičko oštećenje i prema zakonu si ti sam kriv i links ili netko drugi ti ne treba uvažiti garanciju. To što ti Corsair to bude uvažio je njihova dobra volja, ne dužnost.

3. Zakonski, ako nisi pregledao robu kad si ju dobio i odnio ju doma sva takva oštećenja i slične stvari si sam uzrokovao jer ti NE MOŽEŠ dokazati da su ti oni dali krivu robu. Zato ima onaj trik za paranoidne da kupuješ preko interneta gdje te zakon štiti jer nisi mogao znati što češ dobiti! Što naravno ne vrijedi kada kupuješ u dućanu gdje možeš odmah pregledati svoj kupljeni proizvod!

Zadnje izmijenjeno od: Mad_Duke. 24.09.2009. u 15:44.
  Reply With Quote