View Single Post
Staro 29.08.2011., 20:37   #13
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Najveći problem svih Corsair vodenih hlađenja je buka, ako imate clockani proc nema šanse da će to držati više nego je potrebno zbog buke. Svi review-ovi kažu isto, previše su bučni za tu cijenu.
Glupost!

Kupis tih vent i mirna Bosna. Imam H50 od kako je dostupan za sve am2+ ploce tj. dobio sam bracket iz Corsaira za onu prvu reviziju H50 (tih adaptera na zalost nema kod nas i sretan sam sto ga imam jer default bracker je imho smece dok je ovaj vrhunski i koristen je samo od strane Corsaira) i mogu reci samo sve pohvale.
Imao sam more hladnjaka....od jefinjaka kao npr. AC Freezer Pro (odlican za tu cijenu) pa do npr. TRUE Black Rev C. i od kako sam uzeo H50 ostao sam na njemu. To ocito govori da sam zadovoljan sa njim + zamjenio sam njegov original 120 mm vent sa Nanoxiom i totalno sam zadovoljan.

P.S.

H100 je u Njemackoj 666 kn (da, 666...hehehe) sa dostavom i isplati se narucit za te ovce, a ne dati cca 500 kn vise kod nas za istu stvar.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote